Operátor Call Centra - Lukratívna ponuka - Senica

eCall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 40a, Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Ti prácu / brigádu v jednom z najväčších call centier s možnosťou flexibilnej pracovnej doby a to pre ľudí všetkých vekových kategórii. My nie sme tí, ktorí Vám stanovia pracovný čas, ani koľko hodín a kedy si odpracujete – tie si určíte sami a nám stačí, keď to bude v čase niekde medzi 8.00h-18.00h a v dňoch od pondelka do soboty...
Vašou úlohou by bolo:
- Telefonická komunikácia so zákazníkmi
- Dohadovanie stretnutí energetickému poradcovi

Okrem flexibility ponúkame:
- Prácu v príjemnom prostredí v Senici
- Dôkladný zaškoľovací program
- 4 eur/hodina + bonusy
- Bonusový systém za dohodnuté stretnutia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.06.2018

Svoje životopisy zasielajte na [email protected]

Vaše údaje, ktoré nám poskytnete, posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť slovenského jazyka na vynikajúcej úrovni (bez rečových vád),
- komunikatívnosť,
- ovládať prácu s pc,
- ochota učiť sa nové veci,
- reprezentatívne vystupovanie v telefonickom hovore, orientácia na zákazníka,
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- odolnosť voči stresu, flexibilita, trpezlivosť,
- skúsenosť s prácou v tejto oblasti - výhodou.

Spoločnosť eCall Slovakia pre svojich klientov prináša okrem širokého portfólia služieb vysoký pomer kvality a kvantity. Základom úspechu programu realizácie strategických cieľov je poskytovať služby v splnení vecných, časových požiadaviek v čo najvyššej kvalite.

Víziou spoločnosti eCall Slovakia je udržanie trvalého rastu v oblasti pôsobenia a to bez ohrozenia vnútorných hodnôt a kvality služieb. Chceme si naďalej udržať imidž špičkovej firmy v oblasti kontaktných centier, poskytujúcej riešenia v garantovanej vysokej kvalite, v dohodnutom rozpočte a čase.

www.ecallslovakia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1856679  Dátum zverejnenia: 25.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500€ + bonusy