Operátor Call Centra - skvelá brigáda popri práci

eCall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, 831 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
4 €/hod. + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nástup možný ihneď
- poskytovanie informácii a predaj produktov a služieb
- telefonická komunikácia so zákazníkmi
- zodpovednosť za kvalitu poskytovania informácií
- samostatnosť pri riešení požiadaviek

- práca v kancelárii
- motivačné ohodnotenie ( fix + provízia )
- odborné zaškolenia
- príjemný kolektív
- flexibilný pracovný čas
- možnosť odborného rastu

Svoje životopisy zasielajte na katarina.sillova@ecallslovakia.sk

Vaše údaje, ktoré nám poskytnete, posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť slovenského jazyka na vynikajúcej úrovni (bez rečových vád),
- komunikatívnosť,
- ovládať prácu s pc,
- ochota učiť sa nové veci,
- reprezentatívne vystupovanie v telefonickom hovore, orientácia na zákazníka,
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- odolnosť voči stresu, flexibilita, trpezlivosť,
- skúsenosť s prácou v tejto oblasti - výhodou.

Spoločnosť eCall Slovakia pre svojich klientov prináša okrem širokého portfólia služieb vysoký pomer kvality a kvantity. Základom úspechu programu realizácie strategických cieľov je poskytovať služby v splnení vecných, časových požiadaviek v čo najvyššej kvalite.

Víziou spoločnosti eCall Slovakia je udržanie trvalého rastu v oblasti pôsobenia a to bez ohrozenia vnútorných hodnôt a kvality služieb. Chceme si naďalej udržať imidž špičkovej firmy v oblasti kontaktných centier, poskytujúcej riešenia v garantovanej vysokej kvalite, v dohodnutom rozpočte a čase.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarošova 1
831 03 Bratislava
ID: 1679836   Dátum zverejnenia: 19.9.2016