Infolinka - práca na víkend

eCall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, 831 03 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nástup možný aj ihneď
- prijímanie objednávok, zapisovanie do aplikácie
- telefonická komunikácia so zákazníkmi

- práca v kancelárii
- príjemné pracovné prostredie
- dobrý kolektív
- odborné školenia v oblasti telekomunikácii
- nadštandardné platové ohodnotenie
- pracovná doba So, Ne + sviatky od 09:00 - 13:00 hod.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na [email protected]

Vaše údaje, ktoré nám poskytnete, posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť, dôslednosť, ochota učiť sa nové veci,
- samostatnosť a zodpovednosť za kvalitu svojej práce,
- dochvíľnosť,
- prax v call centre min. 1 rok je výhodou nie podmienkou

Spoločnosť eCall Slovakia pre svojich klientov prináša okrem širokého portfólia služieb vysoký pomer kvality a kvantity. Základom úspechu programu realizácie strategických cieľov je poskytovať služby v splnení vecných, časových požiadaviek v čo najvyššej kvalite.

Víziou spoločnosti eCall Slovakia je udržanie trvalého rastu v oblasti pôsobenia a to bez ohrozenia vnútorných hodnôt a kvality služieb. Chceme si naďalej udržať imidž špičkovej firmy v oblasti kontaktných centier, poskytujúcej riešenia v garantovanej vysokej kvalite, v dohodnutom rozpočte a čase.

www.ecallslovakia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1181521  Dátum zverejnenia: 22.8.2016