Reagujte bez životopisu

Odborný zástupca lekárne (Nitra-Klokočina, práca na 8hod/5dní v týždni, doba neurčitá, 2100eur)

EC Pharmacies s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
2 100 - 2 200 EUR/mesiacku základnej mzde prináleží variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme dynamického odborného zástupcu lekárne do našej novootvorenej lekárne poliklinického typu v Nitre na Klokočine. Našim cieľom je poskytovanie kvalitnej lekárenskej starostlivosti, osobného prístupu k pacientom s dôrazom na odbornosť.
Pracovali by ste od pondelka do piatku na 8 hod zmeny.

​Čomu by ste sa venovali?
​- vedeniu lekárne

​- zabezpečovaniu expedície liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou, príprave IPLP
​- poskytovaniu poradenstva zákazníkom a vytvárania vzťahu založeného na odbornosti a dôvere
​- vykonávaniu činností spojených s objednávaním, príjmom, kontrolou a uchovávaním liečiv​

​- príspevok na stravné nad rámec zákona
​- príspevok na oblečenie (1xročne)
​- 100% preplatenie poplatkov do komory (každý rok)
​- 5 dní študijného voľna a preplatenie poplatku za atestácie
​- iné, ktoré radi odkomunikujeme osobne​

Ďakujeme za Váš záujem, všetky prihlášky si starostlivo prejdeme a rozhodneme o ďalšom postupe. Vybraných kandidátov budeme bezodkladne kontaktovať, ostatným poskytneme spätnú väzbu po ukončení výberového konania. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na možnosť bližšie Vás spoznať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceut + vydaná licencia na činnosť odborného zástupcu v lekárni

Počet rokov praxe

5

- prax v odbore 3 roky (s atestáciou) - 5 rokov (bez atestácie)
- záleží nám na vzdelaní, kultúre, vzájomnom rešpekte a podpore na pracovisku a na úprimnom záujme o zákazníka - to sú hodnoty, ktoré hľadáme aj u našich budúcich kolegov

Spoločnosť EC Pharmacies je mladou značkou, ktorá buduje sieť lekární v rámci Slovenskej republiky.
Našim cieľom je spájať tradičnú farmáciu s benefitmi, ktoré poskytujú sieťové lekárne, poskytnúť zákazníkovi kvalitnú a odbornú službu a zabezpečiť pre neho dostupnosť produktov.

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Katarína Kuchtová
Tel.: +421915889601
E-mail: poslať životopis
ID: 4809385  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac