Farmaceut (8hod úväzok/5dní v týždni, Trenčianske Stankovce)

EC Pharmacies s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacku zakladnej mzde prináleží variabilná zložka mzdy + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického farmaceuta, ktorý sa pridá do zabehnutej súkromnej lekárne v Trenčianskych Stankovciach. Našim cieľom je poskytovanie kvalitnej lekárenskej starostlivosti, osobného prístupu k pacientom s dôrazom na odbornosť.

Čomu by ste sa venovali?
- pracovali by ste OD PONDELKA DO PIATKA – na 8hod zmeny
- zabezpečovaniu expedície liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou, príprave IPLP
- poskytovaniu poradenstva zákazníkom a vytvárania vzťahu založeného na odbornosti a dôvere
- vykonávaniu činností spojených s objednávaním, príjmom, kontrolou a uchovávaním liečiv

- pracovali by ste od pondelka do piatka – na 8hod zmeny
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- príspevok na oblečenie (1xročne)
- 100% preplatenie poplatkov do komory (každý rok)
- 5 dní študijného voľna a preplatenie poplatku za atestácie
- iné, ktoré radi odkomunikujeme osobne

Ďakujeme za Váš záujem, všetky prihlášky si starostlivo prejdeme a rozhodneme o ďalšom postupe. Vybraných kandidátov budeme bezodkladne kontaktovať, ostatným poskytneme spätnú väzbu po ukončení výberového konania. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na možnosť bližšie Vás spoznať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

NRSYS Pharmacy - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záleží nám na vzdelaní, kultúre, vzájomnom rešpekte a podpore na pracovisku a na úprimnom záujme o zákazníka. To sú hodnoty, ktoré hľadáme aj u našich budúcich kolegov.

Spoločnosť EC Pharmacies je mladou značkou, ktorá buduje sieť lekární v rámci Slovenskej republiky.
Našim cieľom je spájať tradičnú farmáciu s benefitmi, ktoré poskytujú sieťové lekárne, poskytnúť zákazníkovi kvalitnú a odbornú službu a zabezpečiť pre neho dostupnosť produktov.
ID: 4788460  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac