Úverový špecialista

EBG, a. s.

okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
vypočítajte si ihneď: www.feroveprovizie.sk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Špecializácia podľa doterajšej praxe a osobného záujmu (hypotéky, spotrebné úvery, stavebné úvery, najnovšie aj externé sprostredkovanie podnikateľských úverov do 500 000 €...)
- Samostatné riešenie klientských požiadaviek
- Akvizícia klientov
- Zázemie pobočky v Považskej Bystrici, Žiline a Bánovciach nad Bebravou pre spracúvanie klientských prípadov
- Sprostredkovanie úverov pre 10 bánk, 3 stavebné sporiteľne a leasingové spoločnosti

- Vysoké finančné ohodnotenie (VYPOČÍTAJTE SI ODMENU IHNEĎ: www.feroveprovizie.sk)
- Bezplatné využívanie kancelárií a zasadačiek v Považskej Bystrici, Žiline a Bánovciach nad Bebravou
- Bezplatný právny servis pre klientov, ktorý Vám pomôže dotiahnuť obchod do úspešného konca (príprava kúpnych zmlúv, kataster, vecné bremená, zmluvy o budúcej zmluve...)
- Marketingová a technická podpora (personalizované propagačné materiály, služobný telefón...)
- Flexibilná pracovná doba aj práca z domu
- Možnosť podieľať sa na projektoch pre zamestnancov firiem - Sociálny program

Všetkých záujemcov prosíme zaslať životopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

2

- Prax v oblasti úverov/hypoték/leasingu min. 2 roky; výnimočne je možné prijať aj záujemcu s kratšou praxou po individuálnom posúdení
- Prehľad v oblasti úverov
- Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a schopnosť jasne formulovať svoje závery a odporúčania
- Tímový hráč s promptným prístupom k riešeniu požiadaviek a problémov

EBG, a.s. je nezávislá maklérska spoločnosť a člen globálnej maklérskej skupiny INSIA / MARSH. Bližšie informácie nájdete na www.ebgas.sk a www.insia.sk. Pod skupinu EBG patrí aj realitná spoločnosť Like Reality s.r.o.

Spoločne tak patríme medzi najväčšie spoločnosti na trhu sprostredkovania finančných služieb v Českej republike a Slovenskej republike so sprostredkovaným poistným vo výške viac ako 91 mil. EUR.

Sieť INSIA úspešne pôsobí už 22 rokov na európskom trhu a 8 rokov za sebou je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe (Deloitte Technology Fast 50).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1770568  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: vypočítajte si ihneď: www.feroveprovizie.sk