3D dizajnér - konštruktér (CATIA)

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 9/A, okres Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1300 EUR/mesiac, dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj transportných a obalových systémov
Návrh a dizajn 3D modelov
Riadenie výroby prototypov
Správa technickej dokumentácie

Práca v medzinárodnom prostredí
Zaujímavé finančné hodnotenie
Podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
Možnosť osobného a profesného rastu v perspektívnom obore
Dotovaná teplá strava

Odpoveďou na tento inzerát dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.
Vzhaldom na veľký počet životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, ale zároveň aj teamový hráč
Ochota neustále sa zdokonalovať.

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1890589  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-1300 EUR/mesiac, dohodou na pohovore