Údržbár chladiarenských zariadení 1200 EUR mes.

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Pestovatelska ulica, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme udžbára so znalosťou chladiacich zariadení používaných v potravinárstvej výrobe na vykonávanie bežnej údržby a všetkých druhov nezáručných opráv a pomocných prác vrátane kontroly elektrických zariadení a výrobných strojov potrebných na bezpečný chod prevädzky. Nástup možný ihneď.

Zodpovednosti:
* pravidelná preventívna údržba, operatívne riešenie porúch
* diagnostika
* vykonávanie opráv na prevádzke

Musíte mať dobrý zdravotný stav, manuálnu zručnosť, ako aj ochotu pracovať na smeny.

nástupný plat na hlavný pracovný pomer 1200 EUR
príplatky za prácu vo sviatok a nočnú pohotovosť

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania.
Za porozumenie vopred ďakujeme a tešime sa na stretnutie po obdržaní Vášho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

* vzdelanie v odbore elektrotechnik a mechanik - chladiace zariadenia, klimatizačné zariadenia
* prax v odbore mechanik chladiarenských zariadení je veľkou výhodou.

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3047594  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200