Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

3D grafik

EastWorks s.r.o.

Miesto práce
Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
február/marec 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Herné vývojové štúdio EastWorks s.r.o. hľadá nových skúsených 3d grafikov do rozrastajúceho sa tímu.

Náplň práce pozostáva z tvorby 3d modelov do počítačovej hry.

Ponúkame:

- flexibilný pracovný čas
- možnosť externej spolupráce
- občerstvenie na pracovisku a firemne obedy, teambuildingy
- odmeny dvakrát ročne
- platená dovolenka
- príspevok na narodenie dieťaťa
- nadštandardné platové ohodnotenie
- prácu na najnovších počítačových hrách
- prácu s najnovšími hernými technológiami
- prácu v mladom priateľskom kolektíve

Ak Vás naša ponuka zaujala a myslíte si, že by ste boli prínosom pre našu rozvíjajúcu sa firmu, neváhajte a zašlite nám svoj životopis a grafické portfólio na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Na našu e-mailovú adresu nám prosím zašlite súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
„Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti v spoločnosti EastWorks s.r.o.. Súhlas dávam v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dobrovoľne za účelom ich ďalšieho spracovania v rámci výberu uchádzačov o pracovnú pozíciu v spoločnosti EastWorks s.r.o.. Súhlas môžem kedykoľvek písomne vypovedať, prípadne požiadať o likvidáciu zaslaných údajov.“

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

3d grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Maya - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aspoň 1 - 3 ročnú prax s modelovaním a textúrovaní
herných modelov
- znalosť prace s 3D programom Maya je výhodou
- skúsenosti s prácou v hernom priemysle
- zodpovednosť a samostatnosť
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- grafické cítenie

Naša spoločnosť úspešne pôsobí v hernom priemysle 13 rokov. Zaoberáme sa vývojom a taktiež participujeme na herných projektoch pre klientov ako SCS, Saber, TAKE2, IOI, Amazon, Bohemia Interactive, Ingame Studio, Giants a ďalší.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1955994  Dátum zverejnenia: 16.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac