Čašník

EASTFIELD Hospitality a. s.

Miesto práce
Elesko wine Park, Partizánska 2275, 90001 Modra, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná starostlivosť o hostí, poskytovanie servisu pri výbere jedál, nápojov, komunikácia s hosťami
- Prijímanie objednávok a následné servírovanie objednaných stolov a nápojov
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
- Obsluha registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok
- Práca s hotovosťou, platobným terminálom
- Prestieranie stolov, pripravovanie servírovania pre uzavreté spoločnosti
- Dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku
- Práca aj ako osobný čašník pre hostí ubytovaných v apartmánoch
- Evidencia rezervácií

Možnosť kariérneho rastu
Príspevok na obuvné a ošatné
Zvýhodnené zamestnanecké ceny
Zázemie stabilnej spoločnosti, v jedinečnom prostredí
Vzdelávacie aktivity
Možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Asertívny prístup
Vynikajúce komunikačné zručnosti
Milé, príjemné a ochotné vystupovanie
Ochota pracovať aj mimo štandardnej pracovnej doby
Odolnosť voči stresu
znalosť RUSKÉHO jazyka výhodou

Spoločnosť EASTFIELD Hospitality a. s. je členom EASTFIELD GROUP, investičnej skupiny, ktorá pôsobí v strednej a východnej Európe.
Svoje projekty sústreďuje do oblastí asset managementu, nehnuteľností a developerstva, malej a strednej efektívnej energetiky, poľnohospodárstva, výroby a distribúcie vína, gastronomických služieb a výtvarného umenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1902377  Dátum zverejnenia: 6.3.2015