Vodič nadrozmernej prepravy ( C+E )

East West Logistik s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
950 - 2 500 EUR/mesiac* mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v Senci prijme kolegu - vodiča C+E pre nadrozmernú prepravu:
* jazdí sa zväčša Slovensko príp. okolité štáty,
* práca na trvale pridelenej súprave (Volvo + náves Goldhofer)
* využívanie vlastného servisu a umyvárky
* odborné zázemie
* práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

* VP C+E , prax vo vedení nadrozmernej súpravy výhodou,
* Technická a fyzická zručnosť a myslenie (vodič si zabezpečuje náklad viazacími prostriedkami a zodpovedá za jeho bezpečnú prepravu),
* starostlivosť o pridelenú jazdnú súpravu,
* ideálne zo Senca a okolia z dôvodu denného dochádzania do práce (parkovanie súkromného vozidla v areáli zabezpečené).

www.eastwestlogistik.sk
www.camionservis.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4425278  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac