Obchodný zástupca

Eaglewings, sro

Žilina, Detva, Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota, Košice, Rožňava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
% provízia z obratu podľa % dosiahnutej marže ( 10% marža = 1%, 20% marža = 2% atď)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navštevovať kaviarne, dať vzorky tort a dohodnúť spoluprácu. Navštevovať reštaurácie s ponukou mrazených výrobkov podľa nášho sortimentu a dohodnúť spoluprácu. Dlhodobo sa strať o zákazníkov budovať s nimi vzťahy. Vlastné vozidlo potrebné. Hľadáme obchodníkov pre regiony: 1. Lučenec, Rimavská Sobota, Detva, Rožňava, poltár a okolie, 2. Žilina, 3. Košice
Žilina

Skúsený tím pracovníkov, ktorý je v tejto branži 25 rokov. Vzdelávanie a osobný rast.

Práca je vhodná na živnosť alebo na dohodu popri práci, štúdiu. Po rozbehnutí regiónu s našou pomocou, na plno.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá komunikácia a porozumenie s ľuďmi. Má rád ľudí a rád s nimi komunikuje.

Distribúcia potravín do gastronomických prevádzok. Špeciálny sortiment tort a doplnkov pre kaviarne.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Eaglewings, sro - divízia Royal Gastro
Pod dráhami 1
960 01 Zvolen
ID: 2743729   Dátum zverejnenia: 13.1.2017