Obchodný zástupca

Eaglewings, sro

Bratislava, Piešťany, Prievidza, Levice, Nitra, Žilinský kraj, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
% provízia z obratu podľa % dosiahnutej marže ( 10% marža = 1%, 20% marža = 2% atď)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navštevovať kaviarne, dať vzorky tort, ktoré im určite budú chutiť a dohodnúť spoluprácu. Navštevovať reštaurácie s ponukou mrazených výrobkov podľa nášho portfólia a dohodnúť spoluprácu. Dlhodobo sa strať o zákazníkov budovať s nimi vzťahy. Vlastné vozidlo ( auto/bicykel) potrebné. Hľadáme obchodníkov pre regióny: Košice, Handlová, Prievidza, Rajecké Teplice, Žilina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Levice, B. Bystrica, Bratislava, Nitra, Trnava, Piešťany

Skúsený tím pracovníkov, ktorý je v tejto branži 25 rokov. Vzdelávanie a osobný rast.

Je nutné rozbehnúť si s našou pomocou región a potom sa starať o zákazníkov. Práca je vhodná na živnosť alebo na dohodu popri zamestnaní. Do predmetu e-mailu so žiadosťou prosím uveďte pre ktorý región sa hlásite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá komunikácia a porozumenie s ľuďmi. Má rád ľudí a rád s nimi komunikuje.

Distribúcia potravín do gastronomických prevádzok. Špeciálny sortiment tort a doplnkov pre kaviarne.

Adresa spoločnosti

Eaglewings, sro - divízia Royal Gastro
Pod dráhami 1
960 01 Zvolen
ID: 2743729   Dátum zverejnenia: 30.9.2016