Kuchár/Kuchárka

EAGLE IRISH CASTLE PUB, s.r.o.

Miesto práce
Majzonovo nam. 1, 940 01 Nové Zámky, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (denné menu, A la carte)
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
Spolupráca pri tvorbe denného menu
Kontrola kvality hotových jedál
Objednávanie tovaru a sledovanie správnych skladových zásob
Dodržiavanie noriem HCCP

V prípade splnenia nami stanovených požiadaviek Vás poprosíme o osobný pohovor aj s vydokladovaným vzdelaním a praxou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár s výučným listom

Počet rokov praxe

5

Asertivita
Tímová spolupráca
Odolnosť voči stresu
Znalosť noriem HCCP
Moderné znalosti z gastronómie v oblasti prípravy a servírovania jedál

Reštaurácia v štýle írskeho pubu je určená pre milovníkov dobrého jedla v útulnom prostredí a s príjemným personálom. Ponúkame Vám obedové menu, medzinárodnú kuchyňu, skvelé pivo a cez víkendy Vám zabezpečíme tú správnu atmosféru pre strávenie Vášho voľného času na super diskotéke v piatok a v sobotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2023776  Dátum zverejnenia: 26.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou