Asistent audítora

E.R. Audit, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat v závisloti od odbornosti, skúsenosti, vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Audit účtovných závierok spoločností pod vedením audítora
Postupné riešenie účtovných a daňových otázok
Spolupráca s audítorom a daňovým poradcom
Komunikácia s klientmi spoločnosti

zaujímavú práca v profesionálnej spoločnosti, možnosť osobného a profesionálneho rastu

Životopis spolu s motivačným listom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte mailom na adresu [email protected].
Nezabudnite uviesť e-mail a telef. kontakt. Spätne budú vybratí záujemcovia kontaktovaní a pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, odbor Účtovníctvo a audítorstvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť účtovných a daňových predpisov a základný prehľad v oblasti obchodného práva a audítorských predpisov,
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie,
- prax v riadení motorového vozidla,
- jazykové znalosti - anglický jazyk - aktívne
- prax v oblasti účtovníctva a daní vítaná,

Spoločnosť poskytuje audítorské a ekonomické poradenské služby 20 rokov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 434255  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat v závisloti od odbornosti, skúsenosti, vedomostí