Pomocný technik v telekomunikačnej spoločnosti

e-Net, s.r.o..

Miesto práce
Lichnerova 35, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
HNEĎ
nástupný plat 700 EUR brutto, po skúšobnej lehote zvyšovanie, rôzne odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce pri montáži telekomunikačných prípojok
- pomocné práce spojené s realizáciou kabeláže
- iné pomocné práce
- pomoc pri zemných prácach

Hľadáme nových kolegov, ktorí s nami budú pripájať nové prípojky k našej sieti, servisovať existujúce prípojky a vykonávať bežné úlohy súvisiace s technickým behom, budovaním a rozvojom našej optickej telekomunikačnej siete. Uchádzač by mal byť najmä šikovný a mať chuť sa učiť - naša práca je zaujímavá, takže to určite bude zaujímavé :)

Sme telekomunikačný operátor a spoločnosť stabilne pôsobiaca na trhu od roku 2003 a dlhodobo sa podľa ookla držíme v TOP5 Slovenských operátorov.

Čerpáme výhody z faktu, že sme menšia a rastúca spoločnosť (aktuálne do 20 ľudí), takže zabudnite na stereotypy, u nás vládne rodinná neformálna atmosféra, každý má možnosť sa realizovať a rásť.

Samozrejmosťou je motivujúce finančné ohodnotenie priamo úmerné výkonu a angažovanosti plus rôzne bonusy a odmeny.

Neposlednou výhodou je lokalita - Senec, takže pri cestovaní do a zo zamestnania nie ste traumatizovaný nekonečnými kolónami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivý
- zodpovedný
- aktívny

e-Net je spoločnosť, ktorá ako prvá na Slovensku vybudovala v roku 2004 a 2005 v Senci optickú sieť pre domácnosti. Na tejto sieti testovala mnohé najmodernejšie a najinovatívnejšie technológie, vďaka čomu má obrovské know-how a vysoký rating medzi poskytovateľmi služieb - operátormi (podľa ookla sa drží dlhodobo v TOP 5 slovenských poskytovateľov). Svoje skúsenosti využíva aj pri budovaní a správe sietí svojich zákazníkov - iných operátorov alebo menších aj väčších spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2502853  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 700 EUR brutto, po skúšobnej lehote zvyšovanie, rôzne odmeny a bonusy