Inštalačný technik telekomunikácií

e-Net, s.r.o..

Miesto práce
Lichnerova 35, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2016
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov, ktorí sa nami budú pripájať nové prípojky k našej sieti, servisovať existujúce prípojky a vykonávať bežné úlohy súvisiace s technickým behom, budovaním a rozvojom našej optickej telekomunikačnej siete. Uchádzač by mal byť najmä šikovný a mať chuť sa učiť - naša práca je zaujímavá, takže to určite bude zaujímavé :)

Sme telekomunikačný operátor a spoločnosť stabilne pôsobiaca na trhu od roku 2003 a dlhodobo sa podľa ookla držíme v TOP5 Slovenských operátorov.

Čerpáme výhody z faktu, že sme menšia a rastúca spoločnosť (aktuálne do 20 ľudí), takže zabudnite na stereotypy, u nás vládne rodinná neformálna atmosféra, každý má možnosť sa realizovať a rásť.

Samozrejmosťou je motivujúce finančné ohodnotenie priamo úmerné výkonu a angažovanosti plus rôzne bonusy a odmeny.

Neposlednou výhodou je lokalita - Senec, takže pri cestovaní do a zo zamestnania nie ste traumatizovaný nekonečnými kolónami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

počítače, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, chuť sa vzdelávať

e-Net je spoločnosť, ktorá ako prvá na Slovensku vybudovala v roku 2004 a 2005 v Senci optickú sieť pre domácnosti. Na tejto sieti testovala mnohé najmodernejšie a najinovatívnejšie technológie, vďaka čomu má obrovské know-how a vysoký rating medzi poskytovateľmi služieb - operátormi (podľa ookla sa drží dlhodobo v TOP 5 slovenských poskytovateľov). Svoje skúsenosti využíva aj pri budovaní a správe sietí svojich zákazníkov - iných operátorov alebo menších aj väčších spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

e-Net, s.r.o.
Lichnerova 35
90301 Senec
ID: 2426815   Dátum zverejnenia: 7.2.2016