Inštalačný technik telekomunikácií

e-Net, s.r.o..

Miesto práce
Reca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy záleží od skúseností a výkonu konkrétneho uchádzača. Nefinančné benefity ako služby našej spoločnosti Zdarma + bonusy, odmeny, príplatky...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho rodinného teamu nového člena, ktorý bude pripájať nové prípojky k našej sieti, servisovať existujúce prípojky a vykonávať bežné úlohy súvisiace s technickým behom, budovaním a rozvojom našej optickej telekomunikačnej siete.

Uchádzač by mal byť najmä šikovný a mať chuť sa učiť - naša práca je zaujímavá, takže to určite bude zaujímavé :)

e-Net je rodinná spoločnosť, ktorá pôsobí v meste Senec a jeho okolí a poskytuje parádne INTERNETOVÉ, TELEVÍZNE, TELEFÓNNE a SERVISNÉ služby.

Preto ak si teamový hráč, máš rád neformálnu rodinnú atmosféru a rád komunikuješ s ľuďmi , neváhaj a prihlás sa.

Očakávame od Teba že budeš:
- zriaďovať nové prípojky na internet, TV služby a telefónne služby
- starať sa o existujúce prípojky
- poskytovať našim zákazníkom podporu a pomoc s ich technickými požiadavkami
- držať pohotovostné služby podľa dohody a plánu organizácie
- práca v e-Nete je pestrá :)

- stabilná rodinná spoločnosť na trhu už viac ako 18 rokov
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho postupu
- príjemná, neformálna atmosféra v príjemných útulných priestoroch
- vyhneš sa zápcham, pretože sídlime v obci Reca pri meste Senec a zápchy tu nemáme, avšak k diaľnici D1 je to na skok
- rozmanitý kolektív , ktorý je postavený na kamarátskych vzťahoch
- zamestnanecké služby TV + internet + telefón zdarma
- kvalitné obedy priamo na pracovisku podľa výberu bez doplatkov
- rôzne finančné benefity a nefinančné benefity
- vysoké príplatky za prácu mimo pracovnú dobu / pohotovosť

Pokiaľ sa v pozícii vyššie vidíš doma, hľadáš dlhodobú a stabilnú pozíciu , pošli nám Tvoj životopis na [email protected] Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

služby, telekomunikácie, internet, TV, telefón

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, chuť sa vzdelávať

e-Net je spoločnosť, ktorá ako prvá na Slovensku vybudovala v roku 2004 a 2005 v Senci optickú sieť pre domácnosti. Na tejto sieti testovala mnohé najmodernejšie a najinovatívnejšie technológie, vďaka čomu má obrovské know-how a vysoký rating medzi poskytovateľmi služieb - operátormi (podľa ookla sa drží dlhodobo v TOP 5 slovenských poskytovateľov). Svoje skúsenosti využíva aj pri budovaní a správe sietí svojich zákazníkov - iných operátorov alebo menších aj väčších spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2426815  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac