Technológ ohýbacích lisov

E METALL, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie programov na CNC ohýbacie lisy,
- nastavovanie programov na CNC ohýbacích lisoch,
- riešenie problémov pri ohýbaní,
- zaškoľovanie novoprijatých pracovníkov na CNC ohýbacie lisy,
- výpomoc pri ohýbaní.

Spoločnosť E-Metall, a.s., sídliaca na Novej Dubnici má dlhoročné stabilné zázemie v strojárenskej výrobe. Všetkých svojich zamestnancov si vážime, pretože len spokojný a dobre motivovaný zamestnanec nám pomôže si udržať svoje miesto a postavenie na trhu.

- zamestnanie v prosperujúcej výrobnej firme,
- práca na jednú zmenu,
- zriadené konto pracovného času,
- príjemný kolektív, ústretové vedenie,
- možnosť absolvovať školenia na ohraňovacích lisoch hradené zamestnávateľom,
- možnosť uplatniť vlastných inovácii a návrhov.

V prípade záujmu nám prosím posielajte Vaše žiadosti so životopisom a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- schopnosť logicky myslieť,
- chuť učiť sa novým veciam,
- komunikácia s ľuďmi, vedieť im vysvetliť a pomôcť,
- byť nekonfliktný,
- prax v strojárenskom odvetví výhodou.

Výhodou pre uchádzača je prax s ohraňovacími lismi akéhokoľvek typu.

E METALL, a.s., dynamicky sa rozvíjajúca slovensko-talianska výrobná spoločnosť.

Vyrábame mechanické diely a komponenty z plechov rôznych akostí a hrúbok pre zákazníkov s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti elektrotechnického, zdravotníckeho a spotrebného priemyslu.

Sme certifikovaní podľa STN EN ISO 9001:2015

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2241011  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac