Kominár - Odborný pracovník oddelenia revízie vykurovacích systémov

E=mc2, s.r.o.

Rontgenova 28, 85101 Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
15.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat - na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie revízie komínových systémov pre klientov v Bratilave a jej širšom okolí - do 50 km od Bratislavy
Zodpovedá za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase
Priamo zodpovedá za odporúčanie na opravy komínov, prípadne iný zásah do komínov klientov spoločnosti
Samostatne realizuje zakázky
V sôčinnosti s odelením nákupu je zodpovedný za objednávanie materiálov

Služobné auto
Kompletná výbava podľa potrieb vykonávanej práce
Mobilný telefón

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do 2 týždňov od zaslania životopisu.

Certifikáciere revízie komínov je potrebné zaslať oscanované spolu so životopisom.
Neposieljte nám životopisy v prípade, že nemáte platnú licenciu pre revízie komínov!

Nutný vodočský preukaz - skupina B

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kominár s licenciou pre revízne práce

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nutné vlastniť PLATNÚ licenciu pre revíziu komínov podľa zákona

aktívne pracuje s PC

flexibilita, schopnosť samostatne pracovať, poprípade viesť tím
PRECÍZNOSŤ a LOAJALITA

samostatnosť a aktivita
orientácia na zákazníka
komunikačné schopnosti a flexibilita
schopnosť pracovať v tíme
odolnosť voči stresu
orientácia na výsledky
flexibilnosť pri nadčasoch

E=mc2 pôobí na trhu služieb koncovým zákazníkom - majiteľom domov a obytných domov. Hlavná oblasť poskytovných služieb je v oblasti povinných revízií vykurovacích systémov a iného drobného servisu pre domácnosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1860809  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat - na pohovore