Čašník/servírka

E.M. Account, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 42, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Od 1 200 EUR/mesiac700€ v čistom plus tips, cca 25€ na deň, cca 135hodin za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do partnerskej reštaurácie Frais, Dolná 42,Banska Bystrica, Fraisbb.sk hľadáme Čašníka / servírku:​

Čo budeš robiť?

- obsluhovať hostí v reštaurácii a na terase, servírovať nápojov

- udržiavať čistotu na prevádzke

- aktívny predaj, čo si vyžaduje vynikajúcu znalosť jedálneho a nápojového lístka

- podpora predaja, objednávanie a účtovanie hostí, práca s pokladňou

- účtovať ceny podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu

- prijímať tovar a udržiavať chod prevádzky podľa štandardov

- kontrolovať stavu zásob, podieľať sa na inventarizácii tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadujeme:

- stredoškolské vzdelanie v odbore

- pracovitosť a zodpovedný prístup k práci

- energické a príjemné vystupovanie

- komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, spolupráca v tíme

- ovládanie práce s registračnou pokladňou

ID: 4829756  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac