Skladník

E-Logis International s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto na pozíciu "skladník" v našom sklade v Dolnom Hričove.
Jedná sa o manipuláciu s tovarom (nakládka/vykládka vozíkov, prebalovanie / triedenie tovaru, atď.)

Pokiaľ by ste mali záujem prísť medzi nás, máte možnosť sa pripojiť k našim kolegom s ktorými spolupracujeme dlhoročne.

Svojich zamestnancov a spolupracovníkov si vážime a preto sú aj adekvátne ohodnotení.
Jedinými požiadavkami sú schopnosť dodržiavať termíny, spoľahlivosť a loajalita.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Každému záujemcovi sa budem náležite venovať.
Tešíme sa na vaše životopisy.

Po zozbieraní uchádzačov budú prebiehať 2 kolá pohovorov v Žiline.
Vyhovujúci uchádzači budú kontaktovaní mailom/telefonicky ohľadom presných termínov. Pohovory sa uskutočnia koncom októbra / začiatkom novembra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

E-Logis International, s.r.o.
Sme spoločnosť zaoberajúca sa špedíciou, medzinárodným leteckým aj námorným importom/exportom, vnútroštátnou aj medzinárodnou cestnou dopravou.
Naši hlavní zákazníci sú Kórejské spoločnosti v Európe a spoločnosti zaoberajúce sa podnikaním v automobilovom priemysle.
Spoločnosť má Kórejské vedenie s dlhoročnými skúsenosťami a európskym prístupom k zamestnancom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2287430  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou