Projektový manažer- Facility Management s NJ

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• implementace vzorových dokumentů, popisů a směrnic
• práce s firemním systémem IMS
• správa databáze dokumentů oddělení
• pravidelná školení facility manažerů a terénních techniků
• spolupráce s ostatními kolegy v rámci ČR
• přímá odpovědnost za pravidelné revizní a servisní činnosti
• aplikace mezinárodních požadavků na údržbu a provoz provozoven
• kontrola používání předepsaných postupů a směrnic v rámci FM
• jednání s domácími i zahraničními dodavateli
• pravidelné vyhodnocení kvality služeb externích dodavatelů
• aktivní hledání optimalizací v rámci údržby a provozu provozoven
• sledování a optimalizace nákladů souvisejících se správou nemovitostí
• aktivní řízení a koordinace přidělených projektů
• správa klíčového hospodářství
• inventurní činnosti
• zpracovávání faktur externích dodavatelů
• pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé zaměstnání v rychle se rozvíjející úspěšné společnosti
• zajímavé mzdové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí, dynamický kolektiv
• služební telefon
• místo výkonu práce: Brandýs n.L.

Informace o náboru

pro zařazení do výběrového řízení zašlete strukturovaný životopis s fotografií, uvítáme CV i v němčině

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Významná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, ideálně stavebnictví
• komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
• proaktivní a samostatné pracovní nasazení
• analytické myšlení
• schopnost vedení týmu a týmové spolupráce
• praxe v oblasti správy budov podmínkou !
• osvědčení o způsobilosti dle vyhlášky č.50/1978 Sb. §10 výhodou
• ochotu učit se novým věcem
• flexibilitu, nadprůměrnou angažovanost a pracovní nasazení
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1757902  Dátum zverejnenia: 2.9.2014