Vedoucí oddělení výstavby s NJ

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• aktivní vedení/řízení 6-10 projektových manažerů
• kontrola pracovních výsledků svěřeného týmu
• zodpovědnost za pracovní výsledky a nasazení celého týmu
• efektivní plánování a vyhodnocení svěřených projektů
• vytváření a aktualizace vzorových dokumentů, popisů a směrnic
• vytváření metodických postupů pro ostatní oddělení společnosti
• správa databáze dokumentů oddělení výstavby
• technická podpora kolegů v regionech ČR
• aplikace mezinárodních požadavků na výstavbu provozoven
• kontrola používání předepsaných postupů a směrnic v rámci výstavby
• jednání s dodavateli
• aktivní hledání optimalizací v rámci výstavby, údržby a provozu filiálek
• komunikace s kolegy na centrále v Německu příp. jiných zemích
• aktivní řízení a koordinace přidělených projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé zaměstnání v rychle se rozvíjející úspěšné společnosti
• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• zajímavé mzdové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání - výhodou stavební zaměření
• komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
• zkušenosti s aktivním řízením/vedením týmu
• vysoké pracovní nasazení
• vysokou odolnost vůči stresu a psychické zátěži
• proaktivní a samostatné pracovní nasazení
• schopnost vedení týmu a týmové spolupráce
• praxe v oboru
• ochotu učit se novým věcem
• flexibilitu, nadprůměrnou angažovanost
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1683026  Dátum zverejnenia: 14.10.2014