Personálny manažér

Dunea

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie oddelenia ľudských zdrojov,
  • Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti. Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia,
  • Nastavenie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania,
  • Definície pozícii a požiadaviek ańa ich obsadenie,
  • Vypracovanie rozpočtu oddelenia,
  • Organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti,
  • Administratívne spracovanie recruitingovej agendy vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov,
  • Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov v spoločnosti,
  • Návrh sociálneho systému pre zamestnancov podľa interných smerníc,
  • Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR,
  • Vedenie a koordinácia integrácie ľudských zdrojov a stratégií s obchodnou stratégiou, celkovou stratégiou a organizačným plánovaním,
  • Sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov,
  • Navrhovanie personálneho obsadenia jednotlivých výkonných tímov,
  • Nastavovanie systému školení a participácia na školiacich aktivitách,
  • Zodpovednosť za mzdovú agendu,
  • Zodpovednosť za personálne uzatváranie zmlúv,
  • Zodpovednosť za dodržiavanie platných legislatívnych zákonov z oblasti HR.

  • Práca v stabilnej skupine spoločnosti,
  • Ročný bonus,
  • Notebook, telefón.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám profesný životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme do nášho tímu príjemného kolegu so zmyslom pre zodpovednosť a samostatnosť, ktorý spĺňa nasledovné požiadavky:
  • znalosť výpočtu miezd podmienkou, vo výrobnej spoločnosti výhodou,
  • vodičský preukaz skupiny B podmienkou,
  • čistý register trestov podmienkou,
. znalosť anglického jazyka výhodou, nie však podmienkou.

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis
ID: 2611326  Dátum zverejnenia: 16.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou