Asistent(ka) mzdového outsourcingu – absolvent SŠ/VŠ

E-Consulting Czech s.r.o.

Místo práce
Praha, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do tímu hľadáme kolegyne/kolegov, ktorí majú motiváciu, chuť na sebe pracovať a rozvíjať svoju kariéru v oblasti klientského spracovania miezd. Zaisťujeme outsourcingové služby pre popredné medzinárodné koncerny pôsobiace v Slovenskej a Českej republike.

Pracovná náplň:

  • podpora tímu mzdových účtovníkov
  • zadávanie osobných dát do mzdového systému
  • prihlášky/ odhlášky zamestnancov na všetky inštitůcie (sociálne a zdravotné poistenie)
  • zodpovednosť za vedenie zložiek klienta – ukladanie a archivácia podľe platnej legislatívy a interných smerníc spoločnosti
  • kontrola a zadávanie dochádzok zamestnancov klientov
  • práca vo viacerých mzdových programoch
  • komunikácia s úradmi, štátnymi inštitúciami a externými klientmi
  • kontrola a výpočet cestovných náhrad
  • zaistenie administratívneho chodu kancelárie
  • účasť na rozvojových projektoch spoločnosti (marketing, legislatíva,…)
  • pravidelné služobné cesty na centrálu v Prahe

Poznáváte sa?

  • ste komunikatívny/a
  • máte zmysel pre týmovú prácu
  • cítite vnútornú motiváciu
  • máte chuť učiť sa a rozvíjať
  • ste samostatný/á a máte organizačné schopnosti
  • aktivne a samostatne pristupujete k riešeniu úloh
  • absolvoval/a ste SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • máte aktívnu znalosť anglického jazyka
  • ste časovo flexibilný/á
  • výhodou je prax v odbore (aj počas štúdia)
  • ste aktívny/a vodič/ka

Čo získate?

  • ponúkame Vám profesijný rozvoj a podporu na Vašej kariérnej ceste
  • dáme Vám priestor pre Vašu tvorivosť a samostatnosť už na asistentskej pozícii
  • možnosť podieľať sa na rôznorodých projektoch pre popredné svetové firmy
  • nástup hneď alebo dohodou

Je to na Vás!

Pre účasť vo výberovom konaní zašlite prosím svoje profesijné CV, osvedčenie o najvyššom dosiahnutom vzdelaní eventuálne referenčné kontakty.
Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Perspektivnych kandidátov si v nasledujúcich 14 dňoch dovolíme pozvať na výberové konanie.

Pozrite sa na naše nové video s Petrom:-) http://www.e-cons.cz/kariera/

Ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdete na webových stránkach www.e-cons.cz
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

konzulting
ID: 1927740  Dátum zverejnenia: 13.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.