Reagujte bez životopisu

Vodič MKD, sólo vozidlo 7,5 t alebo 12 t, resp. dodávka do 3,5 t Trnava

DZL EXPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 170 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie vozidla do 3,5 t 7,5 t, resp. do 12 t /plachtový valník / v medzinárodnej doprave, jazdíme prevažne SK, CZ, AT, HU, DE, BE, NL. Pokial vlastíte iba VP skupiny B, vieme zabezpečiť rozšírenia a dočasné zamestnanie na plachtovú dodávku

vozidlový park so zodpovedajúcou výbavou na medzinárodnú dopravu, vysoká dlhá spacia kabína, lôžko za sedadlami, chladnička, klimatizácia, nezávislé kúrenie, navigácia
vozidlo pridelené 1 vodičovi,
Jazdime v 1 osádke
firemný mobil aj na sukromné volania a sms
automatické palubné mýtne jednotky
tankovacie karty Shell
Parkovanie vozidiel v Trnave

V prípade, že mate zaujem ziskat VP sk. C, vieme zafinancovat rozšírenie VP o skupinu C a Kvalifikačnej karty vodiča

Pravidelne vyplácaná mzda k 15. v mesiaci. Hrubá mzda 700 EUR+ denné diety nad ráme zákona + príplatky pri spokojnosti, 70 EUR /deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobre orientačné schopnosti, znalosť európskej cestnej siete vyhodou
flexibilita, serióznosť
znalosť nemeckého, resp. anglického jazyka výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou nákladnou dopravou a špedíciou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1587849  Dátum zverejnenia: 17.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac