Можливість для людей з України

Čašník/čka, Barman/ka WAKESOUL BEACH

Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.

Miesto práce
Ratnovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Mzda je 6€/h v čistom + tringelt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoj bežný deň bude zahŕňať :

-chystanie a otvorenie prevádzky

- obsluha zákazníkov, vynášanie jedál a nápojov

- práca s pokladňou , s hotovosťou a platobným terminálom

- udržiavanie čistoty prevádzky + zadané práce podľa aktuálnej potreby

Samozrejmosťou je zabezpečená strava a celodenný pitný režim.

Pracovať budeš v príjemnom prostredí areálu vodných športov v  mladom a dynamickom kolektíve. Tringelty sú samozrejmosťou .

Ostatné zamestnanecké výhody a benefity budú upresnené na osobnom pohovore.

Privítame študentov , absolventov ale aj každého, kto si chce počas leta privyrobiť prácou v lákavom prostredí.
Pracovný čas bude upresnený na osobnom pohovore (na všetkom sa vieme dohodnúť).
Pracuje sa počas letnej sezóny od mája do septembra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyžadujeme prax no určite je výhodou vedieť ako to v reštaurácií chodí. Ak si spoľahlivý, dochvíľny a ochotný sa učiť nové veci, neváhaj a prihlás sa k nám. Ochota a ústretovosť smerovaná k zákazníkovi ti nesmie chýbať, rovnako ako tímový duch a motivácia.

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa kaviarenskou činnosťou, výrobou zmrzliny, prevádzkovaním barov a reštaurácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4553240  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.