Можливість для людей з України

Obsluha v stánku so zmrzlinou

Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Nástupná mzda je 5,00€/h netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete obsluhovať zákazníkov a predávať zmrzlinu.
  • Starostlivosť o stánok a jeho čistotu.
  • Príprava a servírovanie zmrzliny, vrátane náležitého skladovania.
  • Zabezpečovanie objednávok a dodávok zásob.

Pri tejto pracovnej pozícii budeš tráviť väčšinu času obsluhovaním zákazníkov

Pracovná doba bude typicky 8 hodín denne, od pondelka do nedele. Môžeš sa tešiť na flexibilitu v pracovnom čase a možnosť pracovať aj cez víkendy.

  • Získajte skúsenosti v priateľskom a veselom prostredí, kde sa zameriavame na kvalitu a uspokojenie zákazníkov.
  • Získajte možnosť rozvíjať svoje zručnosti v oblasti predaja a komunikácie so zákazníkmi.
  • Vybudujte si vzťahy s rôznymi ľuďmi a získajte skúsenosti v oblasti tímovej spolupráce.
  • Získajte zľavy na našu vynikajúcu zmrzlinu a ďalšie produkty, ktoré ponúkame.
  • Zapojte sa do rôznych eventov a akcií, ktoré organizujeme a prispievajte k rozvoju našej značky.
  • Práca v príjemnom prostredí  srdci mestského parku na Sihoti (Zmrzlina Casa Mia)

Prevádzka funguje na sezónnej báze od apríla do septembra s možnosťou celoročnej spolupráce na niektorej z našich celoročných prevádzok.
V prípade záujmu nám zašlite životopis prostredníctvom portálu profesia.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

  • Hard sklls: rýchlosť obsluhy, schopnosť práce s pokladňou
  • Soft skills: príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme a podľa pokynov nadriadených
  • Zmysel pre čistotu a poriadok v pracovnom prostred
  • Spoľahlivosť, dochvíľnosť a ochota pracovať

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa kaviarenskou činnosťou, výrobou zmrzliny, prevádzkovaním barov a reštaurácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4550966  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.