Office manažér

DZB Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Staviteľská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za plynulý chod kancelárie
- Každodenná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi na medzinárodnej úrovni
- Podpora marketingových činností
- Administratívna podpora obchodného oddelenia
- Práca s ekonomickým systémom (registrácia prijatých faktúr, objednávok, aktualizácia údajov, vystavovanie faktúr, pokladňa )
- Primárne spracovanie dokladov účtáreň
- Archivácia a kontrola úplnosti dokumentácie v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi

Ponúkame:
- Zaujímavú kombinovanú pozíciu, ktorá zahŕňa činnosti v oblasti administratívy, marketingu a podpory predaja. Skvelá príležitosť získať prehľad o fungovaní obchodnej spoločnosti a medzinárodného obchodu s možnosťou ďalšej špecializácie a odborného rastu.

- Práca v mladom, dynamicky sa rozvíjajúcom tíme
- Služobný mobil
- notebook
- Teambuildingové aktivity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis v SJ

V prípade veľkého počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov. Údaje sú uchovávané po dobu ukončenia výberového konania, následne bezodkladne zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni - veľkou výhodou
- Znalosť ostatných jazykov (maďarský, ruský, poľský) - vítaná
- Proaktívny prístup, samostatnosť a flexibilitu

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom izolačných materiálov pre strechy, fasády a spodné stavby pôsobiaca na území SR ako aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Staviteľská 7
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Ginzery
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731631   Dátum zverejnenia: 21.9.2016