Reagujte bez životopisu

Weblogic Admin v DevOps teame

Dynatech s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 3 000 EUR/mesiacUvedené mzdové podmienky vyjadrujú interval *nástupného* platu. Jeho výška bude stanovená dohodou v závislosti od profesných skúseností. Ďalšie výhody: Garantovaný 13. plat. Výkonnostné odmeny. Pravidelné zvyšovanie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý náš Admin / DevOps team postupne rozšíri o schopnosti v oblasti administrácie a monitoringu Oracle Weblogic v clustrovom prostredí na AIX a Linux OS.

Predchádzajúce skúsenosti so sprácou Oracle Weblogic, Oracle SOA alebo Oracle OSB nie sú podmienkou.

Očakávame znalosti:
- praktické skúsenosti so správou OS Linux
- inštalácia a konfigurácia serverových aplikácií (napr.: Nginx, Apache, SQL, Tomcat, ...)
- správa aplikácií bežiacich pod Java aplikačným serverom
- orientácia a skúsenosti v problematike bezpečnosti webových služieb

Vieme využiť a oceníme DevOps znalosti:
- práca s verziovacím systémom GitLab
- znalosti procesov CI/CD
- inštaláciu a správu cloud native aplikácií do kontajnerovych prostredí (Docker, Kubernetes, OpenShift)
- znalosti niektorého cloudového prostredia (AWS, Azure, Google Cloud)

Budeš pracovať v uvoľnenej atmosfére, v mladom a dynamickom kolektíve, v stabilnej firme s viac ako dvadsaťročnou tradíciou a motivačným finančným ohodnotením.

Navyše ponúkame zaujímavé zamestnanecké výhody:

- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce na čiastočný home-office alebo po zaškolení full remote,
- výber pracovného hardvéru podľa vlastného výberu (Win, Lin, Mac)
- prenájom telocvične na sálový futbal
- pravidelné firemné raňajky a firemné akcie
- rekondičné voľno, sickday
- sociálny program, vstupenky na kultúrne podujatia
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- 13. plat
- a ďalšie...

Výhodnejšie nástupné pomienky vieme poskytnúť uchádzačovi s predchádzajúcimi profesnými skúsenosťami a znalosťami v nasledujúcich oblastiach:
- správa Oracle Weblogic
- správa Oracle SOA Suite (SOA), Oracle Service Bus (OSB)
- správa OS AIX

Svoje žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete, spracovávame v súlade s národnými predpismi o ochrane osobných údajov a GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / technické

Ostatné znalosti

Linux OS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Linux admin

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, komunikatívnosť a spoľahlivosť
- záujem učiť sa nové veci

V Dynatechu vyvíjame softvérové riešenia pre podnikové prostredie a verejný sektor. Architektúru aplikácií optimalizujeme pre efektívne a škálovateľné nasadenie vo verejnom, privátnom alebo hybridnom modeli cloudu. Integrujeme a vzájomne prepájáme informačné systémy v rámci jedného podniku, medzi podnikmi alebo inštitúciami verejného sektora. Užívateľom našich riešení poskytujeme okrem školení a záruky aj bezpečnostný a výkonnostný monitoring, dodávku vylepšení a technickú podporu v požadovanom rozsahu a odozve (SLA) až do 24/7. Služby našich odborníkov poskytujeme aj formou konzultácií alebo outsourcingu pre oblasti analýzy, návrhu a implementácie riešenia, procesnej analýzy, riadenia projektu, administrácie a podpory riešení a informačných systémov.

Neustále hľadáme perspektívnych kandidátov na senior, medior ale aj junior pozície do našich projektov. Ak ovládaš niektorú z core technológií ako Java, JavaScript, PHP, .NET a niektorý moderný framework nad nimi neváhaj a kontaktuj nás...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4782482  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac