Integration developer

Dynatech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj integračných komponentov na báze technológií Oracle SOA Suite 11g (SOA) a Oracle Service Bus 11g (OSB):
- Návrh a definovanie rozhraní webových (WS-*) služieb na integračnej platforme použitím štandardov ako WSDL, XSD a podobne,
- Implementácia kompozitných aplikácií pozostávajúcich hlavne z BPEL procesov, mediácií,
- Implementácie flow v OSB použitím integračných vzorov (transformácia na báze XSLT, XQuery, .. statického a dynamického smerovania a podobne),
- Pri implementácii sa využívajú aj znalosti Java/Spring technológií,
- Implementácia fake webových služieb (WS-*) pre simuláciu externých IS,
- Testovanie vyvinutých integračných komponent prostriedkami danej technológie a pomocou SoapUI,
- Dodržiavanie pravidiel pre SOA Governance a pravidiel pre bezpečnosť webových služieb.
- Zodpovednosť za kvalitu vyvíjaných komponentov a ich technickej dokumentácie.

Možnosť pracovať na technologicky zaujímavých projektoch s využitím nových trendov, technológií a postupov - interné zaškolenie do požadovaných technológií. Možnosť sebarealizácie a odborného rastu na zaujímavých projektoch pre náročných klientov. Práca v mladom, dynamickom kolektíve v uvoľnenej atmosfére.

Pripravte si štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s elektronickou verziou fotografie. Následne vyplňte dotazník umiestnený na adrese http://www.dynatech.sk/kariera/dotaznik.aspx

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
XML - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s vývojom viacvrstvových Java/JEE aplikácií, webových služieb (WS-*, REST, ..) a Spring-u
- Vítaná skúsenosť s vývojom na aplikačnom server Oracle/BEA WebLogic.
- Vítaná znalosť problematiky bezpečnosti webových služieb (WS-Secuity*, PKI, SAML, SSL, Oracle WSM, ..)
- Analytické a logické myslenie,
- Schopnosť učiť sa nové technológie a nové prístupy k vývoju,
- Schopnosť pracovať samostatne ale aj v spolupráci s inými vývojarmi (napr. externých systémov)
- Samostatnosť, flexibilita, komunikačné schopnosti. Teamový hráč.

V Dynatechu vyvíjame softvérové riešenia pre podnikové prostredie a verejný sektor. Architektúru aplikácií optimalizujeme pre efektívne a škálovateľné nasadenie vo verejnom, privátnom alebo hybridnom modeli cloudu. Integrujeme a vzájomne prepájáme informačné systémy v rámci jedného podniku, medzi podnikmi alebo inštitúciami verejného sektora. Užívateľom našich riešení poskytujeme okrem školení a záruky aj bezpečnostný a výkonnostný monitoring, dodávku vylepšení a technickú podporu v požadovanom rozsahu a odozve (SLA) až do 24/7. Služby našich odborníkov poskytujeme aj formou konzultácií alebo outsourcingu pre oblasti analýzy, návrhu a implementácie riešenia, procesnej analýzy, riadenia projektu, administrácie a podpory riešení a informačných systémov.

Neustále hľadáme perspektívnych kandidátov na senior, medior ale aj junior pozície do našich projektov. Ak ovládaš niektorú z core technológií ako Java, JavaScript, PHP, .NET a niektorý moderný framework nad nimi neváhaj a kontaktuj nás...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1444371  Dátum zverejnenia: 18.9.2013  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou