Predajca stavebných materiálov – asistent predaja

DYNAMIK HOLDING, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP, prípadne podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predaj stavebného materiálu
- zabezpečenie, objednávanie a nákup tovaru v závislosti od skladových zásob
- odsúhlasenie dodávateľských faktúr
- zabezpečenie, aby tovar na sklade bol ukladaný prehľadne a tiež aby bol označený, vrátane vypísania ceny
- vedenie evidencie prijatých a vyvezených paliet
- vystavenie daňového dokladu z registračnej pokladne, fakturácia
- vedenie evidencie faktúr a pravidelné vykonávanie dennej uzávierky pokladne
- pravidelné kontroly predaja v hotovosti
- poskytnutie poradenstva zákazníkom a vypracovanie cenovej ponuky
- zabezpečenie dopravy pre príjem a vývoz tovaru
- vybavenie reklamácií
- vykonávanie inventúr skladových zásob
Informácia pre uchádzača:
Pozícia je vhodná pre uchádzača o zamestnanie, ktorý je evidovaný na ÚPSVaR minimálne 6 mesiacov, do veku 29 rokov.
Pracovná pozícia je vytvorená v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- služobný telefón
- práca na trvalý pracovný pomer
- perspektíva stáleho zamestnania v expandujúcej stabilnej spoločnosti, profesionálny rast, vzdelávanie
- dôkladné zaškolenie

Pozícia je určená pre uchádzača o zamestnanie, ktorý je evidovaný na ÚPSVaR minimálne 6 mesiacov, do veku 29 rokov.
Pracovná pozícia je vytvorená v rámci Operačného programu - Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.

Žiadosti s profesijným životopisom a získanej praxi zasielajte na blazej.mrva@dynamik.sk, alebo poštou na adresu DYNAMIK TRADING, s.r.o. Štúrova 22, 949 01 NITRA. Odpovede budeme zasielať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

minimálne stredoškolské vzdelanie stavebného smeru

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-znalosť stavebných materiálov – znalosť kúpeľňového sortimentu výhodou
-znalosť obchodných zručností
- cit pre dizajn
-praktické skúsenosti v obchodných činnostiach
-vysoká úroveň sebadisciplíny, zodpovednosti a spoľahlivosti

Jedna z popredných stavebných spoločností na slovenskom stavebnom trhu, pôsobiaca od roku 1990, zaoberajúca sa:
- stavebnou výrobou
- dopravnými službami
- výrobou transport-betónu
- obchodnou činnosťou - predaj stavebného materiálu
- investičnou a realitnou činnosťou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Blažej Mrva
Tel.: +421907724192
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2247078   Dátum zverejnenia: 22.9.2016