Konzultant/Analytik

DWC Slovakia a.s.

Mlynské nivy 71, 821 05 Bratislava 2, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

návrh riešenia informačných systémov,
návrh architektúry informačných systémov,
komunikácia s klientom a implementácia požiadaviek,
vedenie tímu.

možnosti vzdelávania a osobného rastu,
možnosti práce na zaujímavých projektoch,
spoločenské podujatia a akcie, športové aktivity
práca v kreatívnom tíme.

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

schopnosť rýchle sa zorientovať v doméne zákazníka,
schopnosť tvoriť, prezentovať a obhajovať analytickú dokumentáciu,
znalosť CASE nástrojov (UML),
skúsenosti s návrhom architektúry informačných systémov,
komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme,
riadiace schopnosti.

DWC Slovakia a.s. je renomovaná slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov – a to nielen v oblasti verejnej a štátnej správy (eGovernment), ale aj v komerčnej sfére.
Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti Fabasoft - vedúceho európskeho dodávateľa softvérových riešení v oblasti Document Management System, Enterprise Content Management, Workflow, Content Governance a eGovernment.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2895481  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou