IT account manager

DWC Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pomocné aktivity pri obchodnom procese pri získavaní nových obchodných prípadov a pri starostlivosti u existujúcich zákazníkov
• spoluzodpovednosť za vypracovanie ponuky pre zákazníka
• spoluzodpovednosť za vypracovanie návrhu zmluvy
• požadovaný prehľad o zákone o verejnom obstarávaní
• plnenie pokynov príslušného nadriadeného súvisiacich s charakterom práce

Práca v dynamickej spoločnosti
Zaujímavé produkty a riešenia
Stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť sebarealizácie

Svoj životopis spolu s fotografiou a motivačným listom zasielajte na nižšie uvedený e-mailový kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• aktívne pôsobenie aspoň 1 rok na slovenského IT trhu
• skúsenosti s prípravou projektov spolufinancovaných z EU fondov
• skúsenosti s prípravou ponúk v zmysle požiadaviek a zákona o verejnom obstarávaní
• aktívny vodič osobného motorového vozidla
• aktívna práca s MS word, excel, powerpoint
• znalosť AJ – úroveň pokročilý

DWC Slovakia a.s. je renomovaná slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov – a to nielen v oblasti verejnej a štátnej správy (eGovernment), ale aj v komerčnej sfére.
Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti Fabasoft - vedúceho európskeho dodávateľa softvérových riešení v oblasti Document Management System, Enterprise Content Management, Workflow, Content Governance a eGovernment.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2845640  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou