IT konzultant

DWC Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacV závislosti od vedomostí a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh HW a SW architektúry pre dodávané softvérové riešenia spoločnosti
- riešenie technických incidentov v rámci projektov spoločnosti
- vykonávanie technickej podpory IT riešenia pre zákazníkov spoločnosti
- identifikácia chybových hlásení, ich analýza a samotné riešenie
- dokumentácia spracovaných chybových hlásení- tvorba knowledgebase
- tvorba administrátorských dokumentácií a používateľských príručiek
- príprava technických podkladov pre ponuky a prezentácie

Svoje životopisy môžete zasielať v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Odpovede budú zasielané len pozvaným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
SQL - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý
Administrácia Oracle Database - Základy
Microsoft Hyper-V - Základy
VMware ESX - Základy
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- požadované znalosti v oblasti realizácie HW a SW architektúry
- požadované znalosti v oblasti administrácie a správy serverov na platforme MS Windows/ Linux
- znalosť návrhov a administrácie systémov DMS a ECM vítaná
- zodpovednosť pri riešení technických incidentov
- komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- samostatná aj tímová práca
- zodpovednosť a časová flexibilita

DWC Slovakia a.s. je renomovaná slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov – a to nielen v oblasti verejnej a štátnej správy (eGovernment), ale aj v komerčnej sfére.
Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti Fabasoft - vedúceho európskeho dodávateľa softvérových riešení v oblasti Document Management System, Enterprise Content Management, Workflow, Content Governance a eGovernment.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2808430  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac