Aplikačný vývojár

DWC Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, 821 05 Bratislava 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Modelovanie a vývoj SW riešení a aplikácií v rámci rozsiahlych projektov v oblasti eGovernment, správy dokumentov a pracovných procesov v objektovom frameworku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- programovanie v Java - výhodou
- tímová kooperácia
- skúsenosť s databázami a dátovými modelmi
- schopnosť samostatnej aj tímovej práce tvorivého charakteru
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- angličtina na úrovni efektívnej práce s dokumentáciou

DWC Slovakia a.s. je renomovaná slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov – a to nielen v oblasti verejnej a štátnej správy (eGovernment), ale aj v komerčnej sfére.
Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti Fabasoft - vedúceho európskeho dodávateľa softvérových riešení v oblasti Document Management System, Enterprise Content Management, Workflow, Content Governance a eGovernment.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1318497  Dátum zverejnenia: 4.2.2016