Prijmeme pracovníkov do bezpečnostnej služby /Strážnik na recepcii na objekte v Bratislave -Petržalke- Nutný platný POS!

DUX s.r.o.

Miesto práce
Pri starom letisku 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých strážnikov s platným preukazom odbornej spôsobilosti. Pre objekt Bratislavu. 12 - hodinové zmeny , nepretržitá prevádzka.
Bratislava - administratívna budova

Poskytujeme na HPP-odvody do poisťovní , platené nadčasy, možnosť kariérneho rastu , gastro lístky v hodnote - 3,15 eur platená dovolenka.Požadujeme platný preukaz odbornej spôsobilosti ( SBS ), čistý odpis registra trestov, spoľahlivosť, dobrý zdravotný stav. Plat dohodou.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť , schopnosť organizovať a riadiť prácu , schopnosť osvojovať si nové postupy, presnosť a precíznosť,odolnosť voči psychickej záťaži , efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti.

SBS pôsobí v oblasti bezpečnostných služieb od r.1998.Disponujeme licenciami na komplexný rozsah bezpečnostných činností s možnosťou prevádzkovania po celom území SR.Naša spoločnosť ako prvá SBS mala v SR zavedený systém manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2000, 9001:2008.
Sme aktívnymi členmi Slovenskej komory súkromnej bezpečnosti-SKSB
Pracujeme v oblastiach:
- strážna služba
- detektívna služba
- obsluha recepcie
- technická služba
- poradenstvo a školenia

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

DUX s.r.o.
Pri starom letisku 28
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Pavol Bohúň
Tel.: 0949244787
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2591162   Dátum zverejnenia: 21.11.2016