Zamestnanec fyzickej ochrany - Lozorno

DUX s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých strážnikov s platným preukazom odbornej spôsobilosti. Pre objekt Lozorno. 12-hodinové zmeny,nepretržitá prevádzka.
Lozorno : výrobno-administratívny objekt , ubytovanie zdarma v Lozorne.

Info :
pán. Marián Terifaj
mob.tel.-0903 515 233
e-mail : [email protected]
posielať životopis na uvedenú e-mail adresu
Info:
velitel objektu - pani Halásová
mob.tel. - 0903 901 779

Poskytujeme : Praca na HPP- odvody do poisťovní , platené nadčasy , možnosť kariérneho rastu , gastrolístky , dovolenka.

Požadujeme platný preukaz odbornej spôsobilosti ( SBS ), čistý odpis registra trestov , spoľahlivosť, dobrý zdravotný stav. plat dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť , schopnosť organizovať a riadiť prácu.
presnosť a precíznosť,odolnosť voči psychickej záťaži,efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti.

Spoločnosť DUX s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky od roku 1998. Je držiteľom licencie na prevádzkovanie - strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva.
ID: 2301849  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou