Pracovník bezpečnostnej služby - Lozorno

DUX s.r.o.

Miesto práce
PlASTIC OMNIUM 90055 LOZORNO, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých strážnikov s platným preukazom odbornej spôsobilosti.
Lozorno:výrobno-administratívny objekt , ubytovanie zdarma v Lozorne

- 12-hodinové zmeny , nepretržitá prevádzka.
- denná od - 06:00 do - 18:00 hod
- nočná od - 18:00 do - 06:00 hod

- hodinová mzda - 2,45 - bez ubytovania
- hodinová mzda - 2,35 - z darma ubytovanie

- Stravné lístky v hodnote - 3,15 eur

INFO : p. Szuchovszká
MT : 0903 942 961
E-MAIL: [email protected]

Volať pracovné dni:: od - 08:00 hod- do 16:00 hod
Posielať životopisy na uvedenú e-mail adresu

Poskytujeme práca na HPP - odvody do poisťovni , platené nadčasy.možnosť kariérneho rastu, gastrolístky, dovolenka.

Požadujeme platný preukaz odbornej spôsobilosti - ( SBS )
Čistý odpis registra trestov.
Spolahlivosť , dobrý zdravotný stav.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť , schopnosť organizovať a riadiť prácu , schopnosť osvojovať si nové postupy , odolnosť voči psychickej záťaži , efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti .

Spoločnosť DUX s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky od roku 1998. Je držiteľom licencie na prevádzkovanie - strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva.
ID: 2197605  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 600 EUR/mesiac