Zamestnanec fyzickej ochrany - Lozorno

DUX s.r.o.

Miesto práce
Plastic omnium 90055 Lozorno, Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme spoľahlivých strážnikov s platným preukazom odbornej spôsobilosti. pre objekt Lozorno.12-hodinové zmeny,nepretržitá prevádzka.
-pracovná doba:denná od 06:00 - do 18:00
-pracovná doba: nočná od 18:00 - do 06:00 hod
- Lozorno: výrobno administratívny objekt,ubytovanie zdarma v Lozorne
-Záujemci o prácu pošlite životopis vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor.

Info: [email protected]
Mobil:0903 942 961
Volať len pracovné dni od-08:00 do 16:00 hod

Poskytujeme práca na HPP-odvody do poisťovni,platané nadčasy,možnosť karérneho rastu, gastrolístky dovolenka.

požadujeme platný preukaz odbornej spôsobilosti SBS
čistý odpis registra trestov
spoľahlivosť , dobrý zdravotný stav.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, schopnosť organizovať a riadiť prácu
Schopnosť osvojovať si nové postupy
Presnosť a precíznosť,odolnosť voči psychickej záťaži
Efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti

Spoločnosť DUX s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky od roku 1998. Je držiteľom licencie na prevádzkovanie - strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva.
ID: 2117321  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou