Pracovník bezpečnostnej služby

DUX s.r.o.

Miesto práce
okres Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých strážnikov s platným preukazom odbornej spôsobilosti . Pre objekt Pezinok a okolie . 12 - hodinové zmeny , nepretržitá prevádzka .
Pezinok - výrobno - administratívny objekt .

INFO :
p.Suchovska
MT : 0903 942 961
e-mail [email protected]

Poskytujeme práca na HPP - odvody do poisťovni, platené nadčasy , možnosť karierneho rastu , gastrolístky , dovolenka .
Požadujeme platný preukaz odbornej spôsobilosti ( SBS ) , čistý odpis z registra trestov , spoľahlivosť , dobrý zdravotný stav . Plat dohodou .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť , Schopnosť organizovať a riadiť prácu , Schopnosť osvojovať si nové postupy , Presnosť a precíznosť , Odolnosť voči psychickej záťaži , Efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti .

Spoločnosť DUX s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky od roku 1998. Je držiteľom licencie na prevádzkovanie - strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva.
ID: 1862400  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou