Logo Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Vodič na vysokozdvižnom vozíku - skladník pre VGP Park v Malackách

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 150 - 1 532 EUR/mesiac1150€ - 1532€/mesiac podľa zručnosti a skúseností, pracovnej pozície a odpracovaných mesiacoch. Priemerná mzda po skúšobnej dobe 1280€-1350€. Nástupná mzda: * začiatočník 900€ + dochádzkový bonus 250€ + príplatky, * s praxou: základ 900€ + dochádzkový bonus 250€ + výkonová zložka 80€ alebo 150€ + príplatky. - Odmena za bezškodový priebeh 100€/mesiac. - Dochádzkový bonus 250€/mesiac. - Odmena za prácu na vykládkovej pozícií 80€/mesiac. - Odmena za prácu na nakládkovej pozícií 150€/mesiac. - Príplatky podľa Zákonníka práce za prácu v noci, nadčas, sviatky. - Stravné lístky v hodnote 6€ (doplatok zamestnanca 2,3€). - Preplácanie prípadných nadčasov na mesačnej báze. - Mzda vyplácaná vždy do 7. dňa v mesiaci. - NEJEDNÁ sa o prácu na živnosť. - Možnosť dotovaného ubytovania 3 minúty od miesta práce v modernej ubytovni za 100€ / mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Manipulácia s materiálom na pákovom VZV značky Still 2to alebo 5to.
  • Nakladanie a vykladanie tovaru na paletách.
  • Zaskladňovanie tovaru na pozície na ploche - stohovanie do výšky max 3m.
  • Vychystávanie / príprava materiálu na nakládku.
  • Zodpovednosť za kontrolu prideleného úseku.
  • Kontrola kvality materiálu.
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku.
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Manipulácia s materiálom a nakladanie a vykladanie tovaru na paletách.
Pracovná doba:
  • 8 hodín denne, pondelok až piatok.
  • Pracovná doba sa môže líšiť v závislosti od pracovného vyťaženia.

  • Získaš koncoročnú odmenu až do výšky 100% svojho platu.
  • Máš možnosť získať odmeny za svoje zlepšenia a iniciatívy.
  • Získaj odmenu 500 Euro za odporúčanie nového kolegu.
  • Pracuješ pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť v kmeňovom stave.
  • Zaručujeme ti bezpečné a moderné pracovné prostredie.
  • Poskytujeme ti príležitosti na vzdelávanie a rast v rámci firmy.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
Prax a skúsenosť s prácou na VZV je nutná.
Platné doklady na VZV. Pomôžeme obnoviť neplatný preukaz.

Pracuje sa trojzmenne, v rozsahu pracovného týždňa pondelok až piatok. Víkendy voľné.
Dobrý zdravotný stav podľa lekárskej prehliadky.
Náklady spojené s vykonaním prehliadky sú hradené v hotovosti. Možnosť vykonať prehliadku u podnikového lekára.

Ďakujeme za záujem, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický, doprava, logistika

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

  • Typ vzdelania nie je podmienkou.
  • Skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom potrebné!
  • Manuálna zručnosť je nevyhnutná.
  • Dochvíľnosť a zodpovednosť sú kľúčové.
  • Osobné ochranné pomôcky sú zabezpečené.

Máš skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom? Staň sa súčasťou tímu v VGP Parku v Malackách a využi svoje zručnosti na maximum!

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Novožilov
Tel.: +421917194227
E-mail: poslať životopis
ID: 4584043  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac