Vodič kamiónu

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
SNP 797, 013 24 Strečno, okres Námestovo, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič kamiónu pre vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu.

V prípade záujmu Vaše CV posielajte vo formáte PDF alebo MS Word v Slovenskom jazyku. Vo Vašom CV uveďte aj kontaktné údaje osoby súčasného zamestnávateľa, za účelom potvrdenia Vašich referencií.
Upozoňujeme uchádzačov, že budeme kontaktovať iba tých, ktorý spĺňajú podmienky uvedené v pracovnej ponuke!
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kandidáta:
- spĺňa požadovanú prax
- spoľahlivého
- lojálneho
- bezúhonného
- zodpovedného
- s rešpektom k autoritám

Uchádzač musí spĺňať nasledovné podmienky:
- minimálna prax 1 rok na pozícii vodič pre medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu
- Karta vodiča, KKV, Tachografová karta, Psychotesty, Zdravotná prehliadka vodiča

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2129707  Dátum zverejnenia: 4.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou