Kontrolór/Controller

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
HU/Hegyeshalom, Bratislava, okres Žilina, Okres Kecskemét
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezávislý kontrolór pobočiek Duvenbeck SK a HU (Bratislava, Žilina, Šahy, Hegyeshalom, Kecskemét).
Kancelária bude v Hegyeshalom-e v novom logistickom centre, ktorý sa práve buduje a odtiaľ bude Kontrolór cestovať vždy podľa potreby na danú pobočku.

- controlling
- tvorba Budget a Forecastu
- vyhodnotenie nákladov a výnosov prevádzok
- reporting manažmentu
- sledovanie hospodárskeho výsledku prevádzky
- tvorba podkladov pre finančnú uzávierku roka
- analytická podpora pre jednotlivé prevádzky

- služobný smartphone
- služobný notebook
- služobné auto
- bezplatné ubytovanie v oblasti Hegyeshalom/Mosonmagyaróvár

!!! Upozorňujeme uchádzačov, že sa ozveme iba tým uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá !!!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Controling

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax min. 2 roky v oblasti controlingu
- ochota cestovať počas týždňa na uvedené pobočky
- expert v oblasti tvorieb a analýzy tabuliek s dátami
- expert v MS Excell
- analytické myslenie
- 100%-ná znalosť slovenčiny a maďarčiny a aktívna znalosť jedného cudzieho jazyka (nemčina alebo angličtina).
Znalosť nemčiny je viac preferovaná !

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2034114  Dátum zverejnenia: 3.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou