Dispečer vo vlečke

Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava (bývalý Istrochem), Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operatívne riadenie a organizovanie prác na železničnej vlečke.
Výkon práce v pracovných dňoch v čase: 7,00 - 11,00
13,00 - 17,00

• zaujímavá motivačná zložka k základnej mzde
• dovolenkový a vianočný príplatok
• možnosť odborného rastu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, ochranu zdravia, sociálnu výpomoc, darcom krvi

Ubytovanie zamestnancom nezabezpečujeme.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

• odborná skúška č. 506, resp. č. 19 (výpravca) podľa predpisu Z 3 (odborná spôsobilosť na ŽSR),
• odborná, zdravotná, zmyslová a psychická spôsobilosť v zmysle Zákona č. 513/2009 Z.z.

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Je autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú, Slovenskú a Maďarskú republiku.

AGRI CS Slovakia s.r.o. je súčasťou skupiny AGROTEC GROUP, najväčšieho dodávateľa pozemnej techniky (poľnohospodárskej a stavebnej techniky, nákladných a osobných áut) na území CZ, SK a HU s tradíciou od roku 1990.
Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 1731634  Dátum zverejnenia: 1.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou