Vyučený kuchár s praxou

Dušan Summer

Miesto práce
Demänovská Dolina 329, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
20.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem do zamestnania šikovného kuchára s praxou na zimnú sezónu 2017/2018 s perspektívou na dlhodobú spoluprácu do koliby v Demänovskej doline -Jasná s nástupom v mesiaci December 2017. Náplňou práce je príprava hotových a rýchlych jedál a dohľad nad skladovými zásobami.

Veľmi výhodné platové podmienky. Ubytovanie, strava a nápoje sú zabezpečené počas celej pracovnej smeny zdarma. Bonusom je príjemná rodinná atmosféra podniku a možnosti plnohodnotného trávenia voľného času v rámci strediska.

Prosím kontaktujte ma telefonicky alebo emailom počas celého dňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Tradičná domáca slovenská kuchyňa v útulnej kolibe priamo na zjazdovke v najväčšom stredisku na Slovensku – Jasná – Nízke Tatry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2948181  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou