Reprezentant, vedúci obchodnej skupiny, finančný poradca

Dušan Mihálik

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacVýška príjmu nie je obmedzená. Záleží len na vašich ambíciách a šikovnosti. Odmeňovanie formou provízneho systému.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Home office po dohode až 80% času, možná aj práca v kancelárskych priestoroch
Rôzne platformy - Zoom, Teams, Google Meet a pod.

• Komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
• Administratíva, plánovanie
• Poskytovanie odborného poradenstva klientom
• Vypracovávanie finančných analýz a prezentácia fin. plánov klientom
• Účasť na interných školeniach a na vzdelávacích programoch
• Recruiting –aktivity za účelom náboru na rozšírenie obchodnej
skupiny
• Postupné zaškoľovanie uchádzačov
• Postupné vedenie nových ľudí v tíme

Práca v kolektíve vhodná aj ako vedľajšia pracovná činnosť popri štúdiu, materskej dovolenke, či inej práci alebo ako hlavná pracovná činnosť.
Vhodné aj pre cudzincov s jazykovou znalosťou B2.

- zvýhodnené podmienky na produkty bánk, leasingu, investícií či
poistenia
- motivačný program vrátane firemných dovoleniek
- manažérska zmluva so sociálnymi výhodami
- garantovaný pasívny príjem na manažérskych pozíciách
- osobný mentor na zaškolenie
- možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
- časová flexibilita a individuálny prístup
- komplexné zaškolenie, certifikáty od NBS
- ucelený certifikovaný systém vzdelávania a osobnostného rozvoja
- zmluvne garantovaný kariérny postup
- práca možná aj 100% z domu
- možnosť medzinárodného pôsobenia

Získate nové vedomosti z oblasti financií, marketingu, predaja a lídershipu. V praxi nadobudnete nové komunikačné, predajné a líderské zručnosti. Čaká Vás priateľské a rastové prostredie, kde spolu nájdeme a rozvinieme Vaše silné stránky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Základy
Práca s počítačom - Základy
Zoom: Video Conferencing - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- výhodou sú obchodné či manažérske
skúsenosti
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- schopnosť získať si dôveru klientov a kolegov
- ochota pracovať na svojom rozvoji, vzdelávať
sa

Hlavné zameranie spoločnosti: ponuka finančných služieb a riešení šité na mieru klientom, servis a sprevádzanie klientov vo svete financií v rôznych životných situáciách.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: finančné sprostredkovanie/ služby. (OVB Allfinanz Slovensko a.s.)
ID: 4771954  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac