Mechanik strojnej údržby

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka 1, Martin
Termín nástupu
podľa dohody
920 EUR/mesiacplus osobné ohodnotenie 70 eur/mesiac brutto; plus príplatky za sťažený výkon práce (cca 110 eur mesačne) a príplatky za prácu v noci a za pohotovosť; priemerná mesačná mzda 1050 brutto (800 netto); plus ročné odmeny do výšky 10% zo základného ročného platu (priemerne 1200 eur ročne);

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva opravárenské a údržbárske práce na strojno-technologickom zariadení,
• preberá zariadenie do opravy a po realizovaní opravy ho odovzdáva z údržby,
• vykonáva odstraňovanie zložitých závad, vykonáva kontrolu, pripravuje a zúčastňuje sa výkonu funkčných skúšok,
• vedie pracovnú skupinu pri opravách a údržbe strojno-technologického zariadenia a pri dodávateľských prácach,
• vykonáva opravárenské zásahy na zariadení počas prevádzky,
• zabezpečuje identifikáciu a špecifikáciu príčin závad na opravovaných zariadeniach ako podklad pre poskytnutie spätnej väzby v rámci technického vyhodnotenie údržbárskeho zásahu,
• odpisovanie použitých náhradných dielov,
• vykonávanie plánovanej preventívnej údržby

• vianočné odmeny - priemerne 600 eur brutto
• letné odmeny - priemerne 600 eur brutto
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) 204 ročne
• odmena za získanie nového zamestnanca podľa osobitného predpisu vo výške 500 eur
• osobitné odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
• stravovanie zabezpečené v jedálni a bufete priamo vo firme

Informácie o výberovom konaní

Prosíme Vás, aby ste nám Váš životopis zaslali vopred.
Vhodných uchádzačov budeme následne kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, mechanické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • zváračský preukaz výhodou
  • znalosť pneumatických, hydraulických systémov výhodou
  • preukaz vodiča VZV výhodou
  • kurz na práce vo výškach výhodou
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • samostatnosť, rozhodnosť
  • adaptabilita, flexibilita
  • ochota pracovať na nočnej zmene

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 2112873  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac