Finančný konzultant, obchodný zástupca

Ďurica Pavel

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Nitra, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Brezno, Lučenec, Poltár, Veľký Krtíš, Zvolen, Kežmarok, Poprad, Prešov, Rožňava
  • Ponúkaný plat (brutto): mzda podľa aktivít
  • Termín nástupu: 1.7.2012
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme ľudí na pozíciu konzultantov a zástupcov obchodného vedúceho. Zaoberáme sa auditom a plánovaním v ekonomickej oblasti. Práca v oblasti sprostredkovania obchodu a služieb vo finančnom sektore, našim cieľom je pomôcť ľuďom nájsť riešenie v tejto oblasti. Kariérny rast je garantovaný.
Štrukturovaný životopis zasielajte emailom na gramotnostsk@gmail.com
Iné výhody
bez skúšobnej doby
akreditované vzdelávanie
kariérny rast
pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
bezúhonnosť
čistý register trestov
samostatnosť a flexibilita
komunikačné schopnosti
zodpovednosť

Ekonomické informačné centrum dlhodobo pôsobiace v rámci Slovenska s cieľom vytvoriť nové pobočky.Pracujeme na neustálom rozvoji našich spolupracovníkov a budovaní ich kariéry. Spolupracujeme s jednou z najväčších spoločností v EU - OVB a. g.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Následne Vás budeme kontaktovať s určením termínu pohovoru.
Adresa spoločnosti
Pavel Ďurica
Potočná 282/21 Zobraziť na mape
976 68 Heľpa
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke