Obchodný zástupca významného štátneho podniku - práca v energetike

DUOMO s.r.o.

Miesto práce
Buzalkova 10, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uplatňovanie benefitov verným zákazníkom Slovenského plynárenského priemyslu,a.s.
- osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi
- prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality, odporúčanie služieb, ktoré najlepšie napĺňajú požiadavky zákazníka
- vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
- uzatváranie obchodných prípadov/zmlúv
- budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta

- dobré finančné ohodnotenie
- príjemný kolektív
- možnosť kariérneho rastu

Vodičský preukaz typu B je výhodou, nie podmienkou. V prípade veľkého množstva záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných záujemcov. Miesto je vhodné aj pre absolventa. Na prácu Vás zaučia naši tréneri (+ produktové školenia). Tešíme sa na Vaše životopisy!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, cieľavedomosť, spoľahlivosť

Sme obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja energií pre spoločnosť SPP. Hlavnou činnosťou spoločnosti je obchod a marketing. Sme zmluvným partnerom SPP.
Spoločnosť taktiež vykonáva obchodnú činnosť v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu v Rakúsku a Taliansku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2225092  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1300 EUR/mesiac