Stavbyvedoucí drážního trakčního vedení

Dunross s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby, projektování a vývoje drážních trakčních vedení pro železnici, tramvajovou a trolejbusovou dopravu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí. Vhodný kandidát bude spadat pod středisko sídlící v České Třebové. Na toto středisko bude dojíždět v případě jednání, porad, doložení podkladů pro úzávěrku apod., avšak zbytek času bude trávit v místě stavby. V současné době má toto středisko stavby na Moravě – Olomouc, Český Těšín, České nad Oslavou, záleží ovšem na množství práce a na počtu staveb. Vhodný kandidát musí být ochotný cestovat po celé ČR.

Náplň práce.

Montáž trakčního vedení na infrastruktuře v dekádních turnusech
Vedení tým 10 – 15 lidí
Koordinace práce skupin sortimentu
Dohled na pracovními výsledky daných skupin
Vení a kontrola pracovních deníků přidělených staveb
Účast na přejímacího řízení, kolaudací, zajišťuje odstranění kolaudačních vad
Dohled na projektovou dokumentaci, technologii, normy ČSN, předpisy
Zajištění stavební a montážní připravenosti pro pracovní skupiny
Účast na předávání staveniště, kontrolních dnů stavby, koordinačních jednání, výlukových štábů
Zajištění podkladů k objednávání proudové a kolejové výluky

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavé platové ohodnocení
finanční bonusy
možnost navýšení mzdy po zapracování
celodenní diety
balíček benefitů
služební automobil i pro soukromé účely
telefon
nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost působící v oblasti výroby, projektování a vývoje drážních trakčních vedení pro železnici, tramvajovou a trolejbusovou dopravu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky.

Vzdělání ÚSO/VŠ - elektro energetika, silnoproud
Vyhl.50/78 Sb.,
vyhl.100/95 Sb. (možné dodělat u klienta)
Praxe nejméně 3 roky, výhodou praxe na kolejových dopravních stavbách
Znalost MS Office
Samostatnost, Flexibilita, Ochota cestovat
Řidičské oprávnění skup. B.
Angličtina, Ruština výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2028059  Dátum zverejnenia: 26.2.2015